Anneli Bebekli Oyun Grupları

denge-anne-bebek1_big0-3 yaş gurubu çocuklarımızın anneleri ile kaliteli vakit geçirmeleri, eğlenirken ve oyun oynarken aynı zamanda çocuklarımızın dil, zeka ve hareket becerilerini geliştirecek programlara sizleri bekliyoruz.

Çocuklarımızın gelişim düzeyleri dikkate alınarak uzman eğitimcilerimiz tarafından özel hazırlanan programlarımız ve etkinliklerimiz için cumartesi günleri 10:00-12:00 yada 13:00 – 15:00 saatleri arası oyun gruplarımıza sizleri bekliyoruz.

childcare-1İNGİLİZCE SAATİ: 0-4 yaş çocuklarımızın dil gelişiminin en hızlı olduğu evredir. Bu yaş gurubu çocuklarımız 4 farklı dili aynı anda öğrenebilme becerisine sahiptir. Bu yaşlarda anadilini de anne ve babaların çıkardığı sesleri taklit ederek öğrenen çocuklarımızı ana dili dışında yabancı dil eğitim koçlarımızın özel hazırladıkları programlar doğrultusunda yabancı dil ile tanıştırıp, edinmeleri için sadece yabancı dilin konuşulduğu özel aktiviteler düzenliyoruz.

okul-oncesi-cocuklar-icin-sanat-atolyesiRESİM VE SANAT ATÖLYESİ: Bu atölyede yapılan etkinlikler çocuklarımızın el, göz, koordinasyonu gelişimini sağlar, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirir. Her çocuk farklıdır ve farklı özelliklerini bu tür çalışmalar ile ortaya koyarlar. Duyuşsal becerilerini geliştirir.

cocuk-muzik-egitimRİTM VE MÜZİK ATÖLYESİ:  Bebekler konuşmanın ilk adımı olarak ses çıkarmayı ebe beyinlerinden ve çevreden duydukları sesleri taklit ederek öğrenirler. Dil gelişiminde seslerin çevreden duyduğu seslerin çok büyük önemi vardır. Müziğin etkisi ile çocuklarımız, duygusal yönden rahatlar, güvensizlik, çekingenlik, saldırganlık, korku gibi olumsuz duygu ve davranışlar olumlu hale dönüşür. Şarkı söylerken yeni sesler ve sözcükler öğrenir bunları tekrar ederken düzgün konuşmayı benimser ve dili geliştirir. Çocuklarımız ritm aletlerini kullanırken,müzik eşliğinde hareket ederken koordinasyonu küçük ve büyük kasları gelişir buda fiziksel gelişimlerini olumlu yönde etkiler.

 

E-Posta Listemize Uye olun

error: Site içeriğini kopyalamak yasaktır!